ja-cpanel-top


Як допомогти зажатому тілу

E-mail Печать PDF

Пізнання чогось нового, якоїсь нової стрункої системи знань чи уявлень можна порівняти з мозаїкою або ж складанням пазлів: спочатку ми отримуємо зовсім дрібні, найпримітивніші частинки інформації про предмет чи явище, що нас цікавить.

Перше враження таке, що ці частинки зовсім не пов’язані одною між собою, щось на кшталт хаотично розкиданих пазлів. По мірі того, як відбувається осмислення одержаної інформації, доповнення її новими деталями, наш мозок створює логічні зв’язки між існуючими фрагментами, перетворюючи хаотичні знання на струнку систему… В нашому випадку – Систему Рябко.

Наступні кілька міркувань, можливо, послугують черговими пазлами, яких бракує для розуміння оздоровчого аспекту Системи. Далі мова йтиме про деякі особливості того, як мозок регулює наші рухи і загалом роботу м’язів.

alt

Майже половина усіх імпульсів до центральної нервової системи людини (ЦНС) тобто до спинного та головного мозку надходить саме від наших м’язів. Це мільярди імпульсів на хвилину. І якби людина усі ці імпульси усвідомлювала, мозок «закипів» би за лічені секунди. Але такого не відбувається через те, що до нашої свідомості доходять лише надпорогові, іншими словами дуже сильні імпульси. Решта відсіюються на шляху до головного мозку спеціальними нервовими структурами.

Це звичайно, дуже кмітлива складна система, але саме така схема і призводить до утворення в нашому тілі цілих груп м’язів, що постійно перебувають у стані хронічного перенапруження. Ми це називаємо «зажатість»«перенапруження»«спазмовані м'язи» і т.д. Яким чином утворюються так званні перенапруження м‘язів?

Наприклад, людина цілими днями сидить за комп’ютером . При цьому наші руки знаходяться у напівпідвішеному над столом стані: чи то керуючи мишкою, чи то друкуючи на клавіатурі. Підвішений стан зберігається за рахунок постійно підвищеного тонусу трапецієвидних м’язів (йдуть позаду з обох боків шиї і до спеціальних відростків лопаток та ключиць). Перший час людина ще може відчувати певний дискомфорт в цих м’язах, адже вони постійно працюють. Порогові імпульси від цих м’язів постійно доходять до кори головного мозку й усвідомлюються людиною. Далі, через певний час ( у кожного він свій) в корі головного мозку утворюється центр  хронічного збудження (група нервових клітин, що постійно посилають сигнали до трапецієвидних м’язів для підтримання їхнього надмірного тонусу), а сигнали про біль чи дискомфорт цих м’язів слабшають, бо забиваються іншими від інших органів. Таким чином людина перестає усвідомлювати неприємні відчуття з боку трапецієвидних м’язів, а отже думає, що з нею все нормально, її тіло здорове. Бо здорові м’язи не болять і не ниють.

Проте проблема не зникла. Перенапруження цих м’язів  залишається з нами постійно, навіть тоді, коли ми вже не ганяємо мишкою по столу.  І що не менш важливо – залишається центр хронічного збудження в мозку. Ближайший семинар

 Мастер-класс в Центр «МИЧИ»...

Наше Видео

Данил Рябко. Система Рябко

Семинары

Михаил Рябко. Боевые искусства Видео

Последние ответы


Видео с семинара
Автор systema - 30/07/2013

Молитва...

...Живый в помощи Вышняго, в крове Бога Небеснаго водворится. Речет Господеви: Заступник мой еси и Прибежище мое, Бог мой, и уповаю на Него. Яко Той избавит тя от сети ловчи, и от словесе мятежна, плещма Своима осенит тя, и под криле Его надеешися: оружием обыдет тя истина Его. Не убоишися от страха нощнаго, от стрелы летящия во дни, от вещи во тме преходящия, от сряща, и беса полуденнаго. Падет от страны твоея тысяща, и тма одесную тебе, к тебе же не приближится, обаче очима твоима смотриши, и воздаяние грешников узриши...

Псалом 90

Вы находитесь здесь: Каталог статей Як допомогти зажатому тілу